8 stycznia 2024

Garaże z płyty warstwowej

Posiadanie prywatnego garażu, w którym można postawić swój samochód, ma wiele zalet. Po pierwsze – chronimy go przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, dzięki czemu będzie nam służył znacznie dłużej. Po drugie jest on lepiej zabezpieczony niż np. na ulicy, co również ma bardzo duży wpływ na cenę OC i AC w danej ubezpieczalni. Jednakże wiele osób, nawet posiadając własny kawałek ziemi i dom nie zawsze decydowało się na postawienie garażu. Jeszcze do całkiem niedawna był to spory koszt dodatkowy, co skutecznie zniechęcało wielu potencjalnych nabywców. Teraz jednak na rynku upowszechniły się tzw. garaże z płyty obornickiej (warstwowej), które są nie tylko tanie w budowie i utrzymaniu, ale również proste w konstrukcji. Jako specjaliści, którzy oferują tego typu rozwiązania, serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Płyta warstwowa – co to takiego?

Zanim jednak przedstawimy produkty i ich właściwości, warto na chwilę zatrzymać się przy samej płycie warstwowej. Czym jest ten element? Płyta obornicka wykonana jest z blachy, która stanowi zarówno jej zewnętrzną, jak i wewnętrzną część. Potocznie zwane również “sandwichami” płyty warstwowe ze względu na wykorzystany materiał i konstrukcje charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i jakością, dzięki czemu postawiony z ich wykorzystaniem garaż może stać przez wiele lat.

Wspomniane płyty występują w różnych wersjach – na ściany zewnętrzne i wewnętrzne działowe, a także dachowe czy nawet drzwi i bramy. Ponadto dostępne są one w różnych grubościach. My natomiast projektujemy i oferujemy naszym klientom kompletne garaże przygotowane właśnie na ich bazie.

Garaże z płyty warstwowej – cena

Jedną z kwestii, które najbardziej interesują osoby chcące nabyć garaże z płyty warstwowej, jest oczywiście to, ile taka przyjemność kosztuje. Jak już wspomnieliśmy na początku – ich konstrukcja jest znacznie tańsza niż klasycznego garażu murowanego, jednak odpowiedź jest dużo szersza. To, jaka będzie ostateczna cena konkretnego garażu przygotowanego na zamówienie, zależy od wielu czynników – m.in. od wymiaru garażu, ilości dodatkowych ścianek czy opcjonalnych rozwiązań, które przyszły użytkownik chce mieć zainstalowane. Mimo wszystko końcowy koszt takiej budowli wciąż wypada lepiej niż w przypadku garażu stworzonego z innych materiałów.

Nowoczesne garaże z płyty warstwowej – dlaczego warto?

Inwestycja w garaż to krok w stronę dobra i bezpieczeństwa swojego auta. Dzisiejsze pojazdy ze względu na swoją konstrukcję i wykorzystanie materiałów o mniejszej grubości (aby obniżyć ich wagę), a także zmodyfikowanych lakierów (pełniących funkcję zabezpieczającą nadwozie) w celu ochrony środowiska i zmniejszenia emisji szkodliwych gazów do atmosfery – są bardziej podatne na korozję czy uszkodzenia wizualne niż starsze pojazdy, wyprodukowane przed wejściem w życie regulacji. Chroniąc auta w garażu, wydłużamy więc ich życie. Ponadto nasz pojazd w garażu nie będzie łakomym kąskiem dla złodziei, którzy najpierw będą musieli pokonać jego bramę lub drzwi.

Postaw na sprawdzoną firmę

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już od wielu lat, stale dostarczając klientom bardzo wysokiej jakości rozwiązania, takie jak m.in. pawilony czy właśnie garaże z płyty obornickiej w Poznaniu i okolicy. Od samego początku naszego funkcjonowania zależy nam na tym, aby każda osoba, która się do nas zgłosi, mogła otrzymać u nas to, czego potrzebuje. Z tego względu staramy się dbać o to, aby nasza oferta była zawsze jak najbardziej rozbudowana.